| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani,sunt baiat si am foarte mult par pe picioare. Credeti ca e bine sa ma epilez? Nu-mi place cum arata,iar daca incep sa ma epilez o sa creasca foarte des. Mi-a crescut si barba, am 2-3 fire negre destul de lungi laughing). Credeti ca este vreo problema? Ofer funda + vot celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Hristos a înviat!
La vârsta pe care o ai nu cred că e indicat să te epilezi. Dacă dai cu lama îţi va creşte foarte repede înapoi şi din ce în ce mai mult. Aşteaptă să mai creşti şi dacă tu consideri că poţi ţine pasul cu epilatul în permanenţă, poţi face acest lucru.
În privinţa mustăţii, nu ai de ce să îţi faci griji. Eşti într-o perioadă de creştere şi dezvoltare şi e normal să îţi apară câteva fire.
Sărbători Fericite!

7 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Epileaza-te.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrey3oo7 a răspuns:

Si eu sunt la fel...am mustata....am par pe picioare, pe maini, un pic pe burta si pe barbie. doar ca faza e ca la 13 ani am 1, 81m.

| SoRyNeScku a răspuns:

Clar, te tragi din maimuta.
Iti plac bananele?

| anonim_4396 explică (pentru SoRyNeScku):

Imi plac bananele, da!

| KazNNNeT a răspuns:

Nu te epila o sa iti para rau si in legatura cu mustata si barba, poti sa te barbierestiwinking

| Anonim9425 a răspuns:

Buna.Eu am un verisor care a patit la fel si el are tot 13 ani. Poate ca tu te-ai dezvoltat prea repede.
1. Iti dau o idee:Nu te epila pentru ca o sa fie si mai des iar pielea de pe picior o sa fie mult mai aspra
2. Cu mustata...Nu am idee.Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic si sa te consulte, iar apoi o sa ai exact detaliul despre "DEZVOLTARE". Funda?; x