| AcestaSuntEu a întrebat:

Am o problema cu programul Photo! Editor...Mai exact cand vrea sa editez o poza si dau pe make up sau pe altele nu imi intra in aplicatia respectiva...chiarhabar nu am ce sa fac.sad cel mai bun si mai rapid raspuns primeste funda.happy

Răspuns Câştigător
| Dianatips a răspuns:

Photo Toolkit, sub denumirea asta il mai poti gasi pe google. Te sfatuiesc sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou...

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da-mi link de la program! Photo Editor au toate programele de editare foto! Nu stiu daca este online sau download programul tau.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| AcestaSuntEu explică (pentru neluL):

E downloadat...si exact asa se numeste programul:photo! editor..nu stiu exact ce versiune e...