| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema, de cand eram mic, aveam buza de sus mai mare, mai groasa ca cea de jos. Din față nu se vede urat deloc, dar din lateral arat oribil. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Oxymorone a răspuns:

Buzoplastie :v

5 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Nu prea ai ce face, cand mai cresti poti sa iti faci o operatie estetica daca crezi ca e asa urata buza.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu ai ce sa faci, poate operatie dar nu stiu daca exista pentru asa ceva.

| Nicky29 a răspuns:

La unele fetele le plac băieți cu buze mari.happy

| AlissBrie a răspuns:

O interventie chirurgicala.

| CristinaDanciu a răspuns:

Nu prea ai ce să faci. Nu înţeleg de ce intenţionezi să faci ceva în privinţa asta. Bucură-te că nu ai defecte mai mari, cine te place, te place aşa cum eşti!