| anonim_4396 a întrebat:

Uneori am impresia ca-s urat,alte-ori ca sunt frumos. Si voua vi se intampla la fel? mai ales cand ma uit pe lateral,mi se vede urat fata din lateral. sau daca tin gura mai "deschisa"ma refer ca arat urat daca respir pe gura, pentru ca am fata mai alungita :/

Răspuns Câştigător
| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Hei, si mie mi se intampla la fel, mie mi se pare ca arat mai bine din lateral si daca zambesc, din fata cand stau serios nu prea imi place rolling on the floor
Dar ai ramas cu impresia asta, ca arati mai bine daca asa sau asa... de fapt tu arati normal din toate unghiurile si in toate stariile, am mai intalnit persoanewinking

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Sau poate te minti ca esti frumos sau crezi pentru ca alti spun asta, vezi cat de atragator esti pentru sexul opus, cunoscuti nu isi vor spune adevarul