| Kappone a întrebat:

Salut.Am observat ca,mai nou,eMag vinde si incalcaminte. Dupa cateva rasfoieli,am vazut niste adidasi marca Nike la un pret ok,intrebarea mea este : Produsele sunt de calitate,merita banii, a cumparat cineva? Nu vreau ca la prima spalare sa raman doar cu talpa si restul sa adun de prin masina de spalat...

Răspuns Câştigător
| cristycristina12 a răspuns:

Bună! Sincer, nu am cumpărat nici o dată produse de încălțăminte de la eMag. Am cumpărat electronice. De ele sunt foarte mulțumită, cred că și încălțămintea e bună. Sper că te-am ajutat. fundă te rog.