| alinutza_5767 a întrebat:

Salut, am parul blond si vreau sa-mi fac niste suvite roz inainte(cu nuantatorul). S-ar combina? Si de unde pot sa-l iau?

2 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Am o prietena care si-a facut asa si pe ea au tinut-o destul de mult si aratau fain. Da ea si le-a facut pe suvite care erau decolorate.

| Aura a răspuns:

S-ar putea, dar nu te tine prea mult ca am incercat si eu varianta asta. Cel mai bine e sa iti faci cu vopsea. Nuantator gasesti la mai toate magazinele. Dar trebuie sa ai grija cu el ca daca de exemplu te prinde o ploaie, va curge tot pe haine. Si dupa 4 maxim 5 spalari nu se mai cunoaste deloc, si s-ar putea sa nu ai rezultatul dorit. Bafta!