| andrutza2013 a întrebat:

Acum cateva luni mi-am indreptat parul, dar mi s-a pascut la loc. toata lumea imi spune sa ma tund scurt. eu am parul pana la fund si castaniu si nu pot sa renunt la el chiar daca si as vrea sa-l mai scurtez pentru ca e greu de intretinut si transpir. ce sa fac? daca puteti sa-mi trimiteti si videoclipuri in care sunt tunse fetitele cu parul lung. multumescc!

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Impleteste-l; ridica-l in coc, dar nu-l tunde, sunt destul de rare fetele cu parul lung, frumos.Scurt il ai imediat, lung...ai de asteptat.

| Bloom_2977 a răspuns:

Daca nu vrei sa renunti la el, iti place cum iti sade asa nu renunta.fa ceea ce doresti tu, nu asculta pe altii.ca sa nu iti fie cald fa-ti un coc si parul va fi strins sau impletestel si nu iti va fi atit de cald.nu renunta la el caci mai tirziu poti regreta happy

| andrutza2013 explică:

Am uitat sa mentionez ca am parul drept

| tibocel1998 a răspuns:

Poti profita de marimea parului. Nu stiu exact cum se procedeaza dar din cate stiu, poti vinde parul si iti vei face banuti de buzunar. Cu freaza nu am descurc dar poti consulta un frizer de la orice frizerie.big grin sper ca te-am ajutat!