| Ally a întrebat:

Am parul saten inchis si as vrea sa-mi fac suvite de culoarea rubinului dar mai inchis, un rosu inchis.Cum ar trebui sa mi le fac sa iasa mai calumea, as vrea subtiri mai multe dar nu stiu cum sa fac, imi dati idei ce fel de suvite si cum sa le fac singura daca se poate, va rog?

2 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Te vei decolora inainte? Penttru a-ti prinde cat mai bine, sugerez sa te decolorezi.Eu iti sugerez sa iti prinzi partea superioara a parului cu un mot si partea de jos la fel...sa ramana intr-un fel doar partea de mijloc, iar acea parte sa o faci toata in cul. rubinului+cateva suvite in breton.

| Cherry a răspuns:

Culorile visinii,rosu,roz albasatru,negru,verde etc nu dau bine pe culoarea saten si vei scapa greu de ele.Fa`ti suvite mai deschise,cum ar fi blondul, satenul deschis, orce nuanta de blond.