| AlexyLuvvU a întrebat:

Deci ma gandeam sa imi fac suvite blonde pe parul saten inchis, subtiri si multe. Dar saten inchis nu este culoarea mea naturala, asa il vopsesc. Cand merg sa imi fac suvite mai intai trebuie sa ma vopseasca in saten inchis si dupa suvitele sau cum? thinking Am vazut multe variante contradictorii si nu stiu ce sa mai cred. Fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| a2dr33ad33a a răspuns:

Prima oara iti vopseste parul iar dupaceea iti aplica suvitele :*... cred ca iti va sta bine te pup bafta :*

| AlexyLuvvU explică (pentru a2dr33ad33a):

Mersi mult :*

| a2dr33ad33a a răspuns (pentru AlexyLuvvU):

Nuh ai de ce :*

4 răspunsuri:
| a2dr33ad33a a răspuns:

Prima oara iti vopseste parul iar dupaceea iti aplica suvitele :*... cred ca iti va sta bine te pup bafta :* >big grin

| a2dr33ad33a a răspuns:

Prima oara iti vopseste parul iar dupaceea iti aplica suvitele :*... cred ca iti va sta bine te pup bafta :*