| Albeert a întrebat:

Am parul tuns scurt, si e castaniu fff deschis ce culoare imi recomandati avand in vedere ca am 1.85m si fata ovala?

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Eu ti-as recomanda ceva in gen :D http://www.mujer.ro/......arbati.jpg
Mai multe gasesti aici http://www.mujer.ro/tunsori-barbati-par-scurt

5 răspunsuri:
| scumpikxa a răspuns:

Hai, fi serios! Tu chiar vrei sa TE VOPSESTI!?!?!? (gaaaaay!)

| Albeert explică (pentru scumpikxa):

laughing in Italia se vinde Vopsea pentru. barbati!
Din pacate in Romania suntem un pic cam inapoiati cu aceste chestii...
si tatal si unchiul meu se vopsesc si au 42 respectiv 45 de ani... deci nu cred ca e deloc gay!
sau poate ca e pentru tine ca vi de la taranoaiawinking

| scumpikxa a răspuns (pentru Albeert):

Mdea... Credeam ca ai vrea si parerea unei fete... However, tot in Italia baietii poarta gulerul ridicat si se dau cu gel in cap pana arata ca niste caini plouati.

| scumpikxa a răspuns:

Hey! Tunsoarea aia de la primul link dat de oBya char ar merge! Si nici nu ar fi nevoie sa te vopsesti (gaaaylaughing) ca sa arati asa:p

| Tsunamiliviu a răspuns:

Lasati parul lungrolling on the floor