| alexandraioana a întrebat:

Buna kiss! deci parul meu este tuns gen emo (Adica doua suvite subtiri de par in fata in vorma de V si scurt adica mare in cap laughing altfel nu stiu sa explic ) si ma gandeam sa imi fac si o suvita sau sa imi colorez jumatate de breton, acum vine intrebarea laughing avand in vedere ca parul meu este castaniu ce culoare sa fie suvita? thinking
Multumesc anticipat! Fiecare raspuns este apreciat kiss

Răspuns Câştigător
| danizu212 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa fie un rosu sangeriu ori un visiniu sau un frez.Acum este alegerea ta. Bafta!

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pai ia-ti un sprey colorant si ti-l faci cum vrei ca prinde pe parul castaniu sunt spreiuri colorate si iti faci parul dar se duce dupa cateva spalari dar e bunwinking succes

| AgnesLaFresque a răspuns:

Pai depinde ce culoare iti place. eu mi l-as face ori blond, (*spre alb) ori verde laughing pentru sunt mai opuse culorile fata de castaniu laughing