| ChiliPepper a întrebat:

Am plasat o comandă pe H&M si cand o verific scrie ca "Plata este in asteptare", dar eu am ales sa platesc ramburs, la livrare. Trebuie sa astept?

Răspuns Câştigător
| gratargratar a răspuns:

Pai evident ca e plata in asteptare de vreme ce e ramburs... Plata ramburs inseamna ca faci plata la livrare. Deci inca n-ai facut plata si prin urmare e in asteptare.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca ai uitat sa marchesi acel buton cu plata ramburs?

| Staif a răspuns:

Sigur ai ales ramburs? Poate ai bifat plata cu cardul si se asteapta acea plata.

| SweetFashion a răspuns:

Buna! Si eu tocmai am plasat o comanda la H&M si prima data am vrut sa platesc cu cardul, nu a mers, iar apoi am bifat plata ramburs si tot asa arata la status "Plata in asteptare". Deci nu te ingrijora, probabil ca au o problema cu site-ul si cu sistemul de procesare.