| danamarin a întrebat:

am primit in seara asta o geaca de fas( scuze daca nu se scrie asa) de culoare mov care imi place foarte mult. problema e ca as vrea sa o imbrac maine si aici nu am decat o pereche de ghete din acelea cu limba din blana si sunt maro. credeti ca merge combinatia? mie mi se pare ca nu prea merge, dar as vrea si parerea voastra. va pup

Răspuns Câştigător
| zuzu_2463 a răspuns:

Daca asortezi hainele astea cu o pereche de pantalonii albii sau negrii chiar merg:X nu conteaza sa le placa altora ci sa te simti tu bine si sa iti placa tie:X funda?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GabiLipan a răspuns:

In mod normal combinatia nu merge dar... totul depinde de nuantele pe care le folosesti si de ce culoare au celelalte haine pe care le vei purta. Mai jos ai o un link catre o situatie norocoasa. Chiar daca jacheta ei nu e de fas si nu poarta ghete ci cizme e tot combinatia mov-maro si merge.
Mi-ar fi totusi de folos daca as avea poze cu geaca si ghetele :D

http://images0.chictopia.com/......e-_400.jpg

| BabyStereo a răspuns:

Cred ca da... dar ai grija ce pantaloni folosestiwinking ...si daca vrei sa te si machezi incearca ceva deshis happy