| CreepyDarkness a întrebat:

Salut
Am scalpul foarte uscat ma tund foarte scurt si m-i se vad pete albe pe cap.
Ce sa fac ca sa nu il mai amsa de uscat?

Răspuns Câştigător
| Zuke a răspuns:

Aaa asta e bine.Ti-as sugera sa te speli in fiecare seara, si sa nu te mai tunzi asa de scurt! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Ronnie35 a răspuns (pentru Zuke):

Scuze, dar nu cred ca spalatul zilnic e solutia!

7 răspunsuri:
| Ronnie35 a răspuns:

Buna! Pai e simplu! Foloseste un sampon care sa iti hraneasca scalpul. Iar daca nu te clatesti foarte bine, dupa ce aplici samponul, iti recomand sa o faci, pentru ca unele sampoane usuca pielea.

P.S. Incearca sampoanele de la farmacia naturista. Nu au asa de multe chimicale ca cele din comert.
Sper ca te-am ajutat! :*

| Zuke a răspuns:

Spune-mi de cate ori te speli, si voi stii cum sa iti raspund.

| CreepyDarkness explică (pentru Zuke):

Cam de 2ori pe saptamana
Da fac baie in apa sarata de 3-4ori pe sapt.

| Zuke a răspuns:

Aaa,si ti-as mai sugera sa nu te mai duci asa de mult la plaja, dar daca vrei neaparat sa te duci, spala-te bine pe cap si pe corp dupa ce vii de la plaja.

| Zuke a răspuns:

Multumesc pentru funda, si cred ca ar fi buna si solutia lui Ronnie 35.

| xxf a răspuns:

Du-te la un medic. Nu te lua dupa ce scriu toti dobitocii pe aici.