| คภ๔гє a întrebat:

Am si eu o intrebare : Cum pot sa-mi schimb poza de profil (pe TPU)?

2 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Vei gasi in chienarul in care scrie Logat ca qPisicutzaaa,-setrile contului meu dai pe el si acolo vei gasi selecteaza imagine profil si alegi o imagine din pc-ul tau.

| MadutZzaB a răspuns:

Dai la setarile contului tau, dai in jos si iti apare schimba/alege imagine de profil si dedesubt scrie alege fisier, dai click si iti alegi poza si salvezi setarile