| Yoคna a întrebat:

De ce nu merge sa imi schimb poza? Adica cand pun o intrebare mi se vede dar la profil nu

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai un pic de răbdare, noua poză apare în maxim 24 de ore dacă respectă dimensiunile avatarului!
Prima verificare o poți face în 1-2 ore dând clic pe Utilizatori și vezi dacă poza s-a schimbat sau nu!
Hristos a înviat!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dureaza ceva timp pana se activeaza si la profil poza! Nu se activeaza instant poza si dupa ce este verificata de administrator o sa apara si la profilul tau.
Paste fericit!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
O sa-ti apara peste doua sau trei zile...
Asteapta un pic...

| Yoคna explică:

Adevarat a inviat! Paste fericit!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Maine sigur ti se va vedea si la profil sau chiar dupa cateva ore.Se mai intampla!

Pa, pa si apropo Paste Fericit!

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Draga Ioana...
Trebuie sa astepti o zi, doua sau chiar si trei...dar poate sa se schimbe peste 15 min. depinde
Funda?
PASTE FERICIT!
Hristos a inviat!