| rosalinda985 a întrebat:

Am si eu o intrebare cum sa imi schimb poza de profil de pe TPU e foarte veche.

Răspuns Câştigător
| ade291 a răspuns:

Dai click pe "editare profil", apoi alegi o poza si dai save.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dă clic aici, http://www.tpu.ro/site-users/edit/ apoi clic pe Choose file, alegi poza din calculator/laptop, clic pe open/ok și la final pe Salvează profilul.
Nu uita că poza trebuie să respecte dimensiunile avatarului pentru a se schimba iar modificarea apare în maxim 24 de ore.
Să ai succes!
Pa, pa.

| mimiwewem a răspuns:

Editare profil-poza-save

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te duci la Editare profil, alegi poza din rasfoire apoi click pe salveaza profilul.
Te pup!