| AlexFX810 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Am observat ca parca mi s-a rarit putin parul in coltul din stanga al capului, precizez ca eu am cararea pe dreapta. Toata lumea imi spune ca este normal si este din cauza faptului ca parul meu sta intotdeauna pe dreapta dar eu sunt de obicei paranoic. Nimeni din familia mea nu are chelie, tatalui meu i s-a rarit parul dar are 50 de ani dar totusi nu da niciun semn ca ar avea chelie. Voi ce credeti? Este din cauza cararii pe dreapta?

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca sa iti schimbi freza si vezi daca ti se mai pare la fel.