| raMLesS a întrebat:

Salut, deci am o mica problema.
Pe partea dreapta a capului, putin mai sus de perciuni, vad ca nu am foarte mult par cum am in partea stanga, si parul de acolo e foarte subtire si fin, o fi asta semn de chelie?
Pe partea dreapta de cand ma stiu am avut parul putin mai deschis la culoare, dar nu stiu daca aveam la fel acel loc, nu mi-a pasat foarte mult deoarece purtam parul pe acea parte si nu am observat.
Cand ma pieptan nu pierd fire de par, daca era inceput de chelie nu trebuia sa fie uniform?
Daca cheleam nu trebuia sa pierd par la fiecare pieptanare?
N-am avut nici un parinte sau bunic in familie care sa cheleasca... Oi fi eu oaia neagra?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| unvecin a răspuns:

Stai liniștit. E mai important ce e sub păr. happy

| Cătălina13161819 a răspuns:

Foloseste un șampon pentru cresterea parului

| Cătălina13161819 a răspuns:

Foloseste un sampon pentru cresterea parului.