| BlaBla998 a întrebat:

Salut, am si eu o problema de ceva timp. Cum as putea sa scap de cojile din cap? Dunt foarte stresante.

Răspuns Câştigător
| gothicbat a răspuns:

Fă-ți măști acasă. Mierea de albine am auzit că e bună.
Dacă nu merge nici așa, consultă un dermatolog sau mergi la farmacie să-ți cumperi un șampon special.

6 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Schimba samponul, incearca sa te seli cu cele destinate copiilor. O pritena de-a mea era plina de coji si am obligat-o sa se spelel cu sampon pentru copii. De la prima spalara nu a mai avut.

| BlaBla998 explică (pentru sweetys):

Mersii de sfat, apreciez.

| GouDidodino a răspuns:

Nici una din toate variantele respective nu ajuta cu adevărat, nu inteleg de ce ai dat funda pentru niste măști cu miere, în fine, mergi la farmacie, bebetei, etc si cauta samponul SEBODERM, costa in jur de 20 de lei. O sa vezi rezultate încă de la prima spalare

| BlaBla998 explică (pentru GouDidodino):

A fost random funda

| GouDidodino a răspuns (pentru BlaBla998):

Atunci puteam sa-ti spus sa te duci sa cumperi un vibrator si sa ti-l introduci adânc... tot aia era, poate primeam si funda