| MineIsLikeABridge a întrebat:

Eu, dunt o fire care planifica lucrurile din timp asa ca as vrea sa-mi spuneti ce as putea sa fac vara, ceva MARE!, excentric!
Inafara de a invata gramatica!

Răspuns Câştigător
| MysticWayz a răspuns:

Pai sigut a invata gramatica nu e ceva amuzant si mare!
Uite o sa-ti dau niste idei :
1.Vara cu siguranta poti sa faci ce nu faci iarna
2. poti sa faci plaja
3. poti sa te indragostesti :X
4.sa stai cu prietenii
5.mergi la film
6. dai petreceri acasa la tine
7.sa mergi in excursie
8.sa traiesti viata din plin happy
9. faci sporturi in aer liber, te plimbi cu bicicleta, te dai cu rolele, mergi cu ATV, sa inoti si multe altele
10.sa te duci in tabere, sa te duci la munte cu cortul, faci plimbari sub clar de luna, te duci in parcuri, citesti ( doar daca iti place ), te uiti la tv, stai pe calculator, te joci cu prietenele handbal, volei, adevar si provocare, ascunsa si multe alte jocuri care sunt cat de cat distractive ( acum depinde si de varsta pe care o ai )
11.sa te duci la mall, la inghetata, prajitura, la pizza, sa te duci la cinemaa :X
Sper ca te-am ajutat Si cine stie poate esti draguta si primesc o funditaaa? happy

6 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Nu e bine să planifici din timp, mai bine când şti că poţi
Scurt şi la obiect.

| Ady00pk a răspuns:

Strange bani si du-te intr-o tabarahappy

| 3ntzz a răspuns:

Escaladeaza Everestul!
Si asta este si la propriu si la figurat "MARE"
fundita happy?

| heise a răspuns:

Ceva caritabil? Poate sa faci reclama la un lucru. Sa iti iei rolele si sa te duci haihui cu un afis in mane ( n-am ideei laughing ).
Sau... sa faci niste grafitti cu trupa ta preferata pe blocul unui profesor ( daca ai profesori care locuiesc la blocuri ).
Si nu mai stiu. Ce fac eu de cele mai multe o sa ti se para prostesc. Ma duc in parc de cele mai multe ori si ma dau in leagan, ma uit la fantana si miros florile, ma linisteste. Imi iau caietul si incep sa desenez pe banciile unde astepti autobuzul. Merg cu el cateva statii. Stau pe bancute si privesc, cand e inserat, luminiile blocurilor, a farurilor, etc. Merg cu rolele sau incep sa cant cu o amica ceva in alta limba. Facem misto de aia care trec pe strada si vorbim despre... baieti. Cred ca deja ma injuri ca ti-am zis lucruri inutile. Poti sa faci un protret si sa il inramezi. Etc laughing
Daca vrei sa arunci cu vreun papuc dupa mine poti sa mi-l arunci printr-un mesaj.

| psycho_5607 a răspuns:

Ia-ti o slujba de vara impreuna cu o prietena.
Daca esti student/a, desi ma indoiesc, aplica pentru programul Work & Travel.
Daca esti mai micut/a poti sa iesi cu prietenele la mall sau sa iti dedici vara unui hobby, gen fotografia.
Succes. Funda? puppy dog eyes

| SECRET_6356 a răspuns:

1.organizeaza o petrecere
2.mergi la mare cu gasca/munte
3.invata ceva nou si greu (ceva de genu chitara, street dans, etc)