| dariutza97 a întrebat:

Caut rochie pentru banchetul de clasa a VIII-a. De preferabil ceva finutz, elegant, nu foarte extravagant, poate un roz pal. ma puteti ajuta va rog? Dau fundita

3 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Pe internet nu prea gasesti rochii faine. Te-as sfatui sa mergi in oras si sa-ti cauti. Ca macar asa stii ca-ti place si iti sta bine cu ea.Te-as sfatui sa nu fie nici prea lunga, nici prea scurta. Succes

| dariutza97 explică (pentru Ammy93):

Multumesc pentru raspuns! imi dau seama ca nu prea gasesti rochii faine pe net dar ma gandeam ca poate primesc un model fain si sa fac o rochie la comanda in caz ca nu mi gasesc ceea ce caut prin magazine.

| happylik a răspuns:

Buna, daca inca mai cauti si te intereseaza o rochita simpla, din saten, scrie-mi un e-mail pe happy_happylik@yahoo.com si vorbim acolo mai multe.Multumesc