| anonim_4396 a întrebat:

Salut, are cineva habar de un doctor dermatolog bun in Brașov? Mi-e 'teamă' să arunc banii pe fereastră aiurea pe cineva care nu se pricepe și nu de alta dar stau prost cu increderea, de aceea poate este cineva care cunoaște un medic bun. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Nu știu dacă aici chiar e locul potrivit, dar întreabă și tu pe grupurile de Facebook din Brașov, uită-te la recenziile pe care le au toți dermatologii din Brașov pe net sau întreabă-ti prietenii daca știu ceva.