| damianemanuel1 a întrebat:

Aș vrea să mă apuc de rulat țigări, însă, stau cam prost cu banii și aș dori să le rulez din țigări de foi!
Imi poate explica cineva cum se procedează?
Că nu fumez de mult timp și n-am habar.
Iau țigări de foi(măcinat sau firicel?) eu având nevoie pentru rulat, nu pentru injectat si le desfac efectiv si tutunul îl rulez?
Dacă-mi poate recomanda cineva si niste țigări de foi ar fi perfect (mulțumesc)!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine le lasi si investesti in calitate, haine bune. Mai aduni pentru ceva util in casa. Tigarile sant pentru prapaditi care nu au habar de steaua lor

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tutun firicel. Tutunul maruntit este bun doar la injectat. Altfel risti sa se scurga din rulou (cred eu). Doar ca pentru asta ai nevoie si de foi.
https://marketrom.ro/......tutun.html