| asedafg a întrebat:

As dori sa imi dati niste sfaturi despre niste combinatii reusite pentru uniforma de la scoala care este alb cu negru. Merci.

Răspuns Câştigător
| elenabzz a răspuns:

Incearca sa iei camasa alba cu vestute negre, de lanita sau chestii de genul, pulovere decoltate, cu camasa incheiata pana la ultimul nasture, fustite stramte cu talia inalta cu camasa, sau ca sa scapi din monotonia alb-negru poti sa iei niste balerini/pantofi/tenesi daca iti permite uniforma colorati si sa ii combini cu bratari elegante/de plastic dupa cazwinking

1 răspuns:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Cand afli sa imi trimiti si mie un mesaj plzz.