| Alexandraaa1234 a întrebat:

As dori sa fac niste poze cat de cat reusite, niste sfaturi poze orice.

Răspuns Câştigător
| lacrima15 a răspuns:

Fi cât mai naturală, şi încearcă să nu-ţi areţi formele prea mult.
Şi să renunţi la poziţia capră cum stau majoritatea în poze, deci fi naturală iar pentru pozitii cauta pe net poze ale fotomodelelor si inspira te de acolo.De asemenea tot pe net sunt diverse trucuri care te pot ajuta sa iesi mai bine in fotografii. Cat despre imbracat, depinde ce vrei tu sa exprimi: senzualitate - o tinuta sexy ( nu vulgara! poate un decolteu mai adanc).