| DeniSsa_6166 a întrebat:

as vrea si eu niste opinii. cum sa ma imbrac in prima zi de scoalabatting eyelashespentru ca se apropie cam repede si nu am nici`o ideehappyP. S dau funditzZalove struck
>:

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar merge ceva simplu, ca sa nu pari snoaba sau fitoasa. Prima impresie conteaza. Cam asa :
http://i36.tinypic.com/25sy2h0.png
Succes!

8 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Eu ma duc cu blugi skiny, o geaca de piele/un bolero de blugi, un maiou simplu/o camasa, si o pereche de botine cu toc + o geanta. Eu zic ca in prima zi de scoala trebuie sa fii mai eleganta si nu sport.

| smilerz19 a răspuns:

Multumesc pentru apreciere, ma bucur ca te-am putut ajuta!

| SMTHING a răspuns:

Un tricou[albastru]
Pantaloni/sorturi[albe]
Sandale[albe/albastre]

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

O pereche de blugi sau pantaloni de genul http://www.maritza.ro/products/ab_skinny1/ab_skinny1_l1.jpg cu o camasa http://image.compari.ro/thumb/46175182.camasa-dyd-club-carouri.jpg in genul :-? Nu stiu...Imbraca-te cum te simti tu cel mai bine :).

| Ramona_5995 a răspuns:

Bună, Denisa!
Îmbracă-te normal, nu trebuie să de îmbraci ca şi cum te ai duce la vreun bal.
Sunt de acord cu Smilerz19, are dreptate; nu trebuie să pari fiţoasă, dar nici snoabă, adică nici în nişte zdrenţe nu poţi să apari.
Te pup.
:*

| CoCaCoLa a răspuns:

O pereche de blugi un tricou si daca e mai frigutz o hanoraca happy

| M4RC3L a răspuns:

De ti-as cunoste gusturile m-as duce chiar eu sa iti cumpar de imbracat. dar nu te cunosc...
Parerea mea ar fi cat mai simplu si sa te simti tu bine...Probezi toate hainele pana ajungi la una care crezi ca ti se potriveste...,, parerea mea,,.laughing Ast fundita :*