| byabb a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum pot scapa de semnele ramase de la bube de pe pielesad ..Ma puteti ajuta?sad

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Rade coaja de ou, un strop de lamaie, putina miere si musetel, amesteca-le si este un tratament foarte bun, o prietena a incercat si are efecte pozitive...

4 răspunsuri:
| ButterFly_8644 a răspuns:

Ceai de galbenele sau musetel big grin
Si unguent de galbenele happy, dar sa fie cu extract total de galbenele big grin.

| Nikita a răspuns:

Incearca la un plafar.Au creme din extracte de plante si functioneaza destul de bine. Pot sa iti recomand cremele pe baza de galbenele. Sper sa te ajute.Salutare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fond de ten

| biank98 a răspuns:

Incearca o crema hidratanta sau cu ceai de musetel.