| shadow23 a întrebat:

Ce produse ai vrea sa ai de pe acest site : www.orchideablu.ro si de ce? funda pentru cel mai detaliat si simpatic raspuns!

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Sa vedemthinking
Lapte demachiant si hidratant, crema hidratanat activa cu aloe vera, scrub pentru ten, masca pentru ten uscat si iritat, lotiune tonica, lotiune de corp hidratanta.
Toate sunt necesare si nu ar trebui sa lipseascathinking Mai ales cele de fata daca vrei sa ai un ten perfect curat, hidratat si tonifiatwinkingSi pielea la fel de hidratatabig grinDaca nu de la firma asta, de la alta da.Produsele astea sunt foarte scumpe, dar le poti inlocuii cu altele. Evident nu la fel de bune, dar macar sunt folositoarebig grin

2 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Gel de curatare si demachiant cu aloe, ca sunt la varsta cu cosuri. Sunt convins ca astea m-ar scapa de ele.

| brekika a răspuns:

Aloe milk big grin