| Celcestietot a întrebat:

Salut! Ati dat comanda de pe Techwear Club? Daca da, cum vi s-a parut comanda?
Credeti ca sunt fake-uri printre produse?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Marfa ieftina, facuta in china!

| Celcestietot explică (pentru Violleta2022):

Comparativ cu asta, ce site crezi ca ar fi mai bun?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Celcestietot):

Ti-as recomanda sa-t cumperi din magazin, imbracamintea care ti se potriveste si care vezi cine a produs-o.
90% din marfa care se vinde acum in lume, in materie de imbracaminte pentru tineri, este facuta in China

| libearcafan2002 a răspuns:

Creca daca bagi hesoyam la check out, ai reducere 70%, nu sunt fake uri, recomand cu incredere, am auzit de la un var din Germania ca e pe calitate firma