| Deni237 a întrebat:

happy Ati incercat careva crema autobronzanta? Ii ok?

Răspuns Câştigător
| thezbx a răspuns:

Sa stii ca am avut ceva probleme cu bronzul inainte de banchet si mi-am cumparat de la yves rocher crema autobronzanta ensoleillant sun shine. a fost foarte ok, e si de calitate, un pic scumpa, dar naturala. nu sunt fana crema autobronzanta, dar atunci chiar am avut nevoie, eu avand si alergie la soare, si m-a ajutat

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna! Nu recomand cremele autobronzante, este foarte greu sa gasesti una buna.Majoritatea se aplica cu dungi, patat.Probabil ca gasesti una buna la un pret mai costisitor, asa ca de banii aia mai bine te duci la piscina de cateva ori si ai un bronz natural si frumos, nu uita insa sa folosesti crema cu spf ca sa nu ti se inroseasca pielea.Mult succes!

| Aasdfghj a răspuns:

Este foarte greu sa gasesti una de calitate care sa ti se potriveasca. Cel mai important lucru e sa iti exfoliezi si hidratezi pielea inainte de a folosi un autobronzant. Eu nu am gasit una buna, prefer soarelehappy Tot ce am folosit mi-au lasat pete.

| kiri11 a răspuns:

Doar sa nu exagerezi cu aceasta happy iti poti colora piele destul de nepotrivit. Incearca sa-l folosesti pe toate suprafetele in acelasi mod big grin

| AlissBrie a răspuns:

Singura crema autobronzanta pe care am achizitionat-o, dar dupa experienta urata nu am mai apelat la un autobronzant, a fost cea de la Avon. Oribil, nu se intindea deloc uniform si lasa pete ca si cum nu te-ai mai fi spalat de ceva luni laughing

| Deni237 explică:

Acuma nu stiu ce are toata lumea cu crema autobronzanta thinking Vad pe toata lumea ca ii asa speriata de ea, am folosit si eu azi pana la urma, si nu am nimic laughing Nu mi-au iesit pete nimic, is chiar ok de cateva ore bune big grin Multumesc tuturor oricum! :*