| GeorgeBerbec a întrebat:

Aveti idee daca site-ul footshop vinde adidasi originali? Ideea e ca am fost in VANS si la toti adidasii, in magazinul vans erau de exemplu 350 lei pe footshop 300 si nuprea are logica si la fel am patit si cu magazinul nike si pe footshop mai ieftin chiar si cu 200 lei.

2 răspunsuri:
| Ivonne02 a răspuns:

Sunt originali 100%. Mereu in magazinele oficiale încălțările sunt mai scumpe.

| Daria030405 a răspuns:

Cred ca da.Din cate stiu multe persoane cumpara de pe acest site si nu am vazut pe nimeni nemultumit de calitatea produselor sau de preturi.Deci da cred ca sunt originali.