| george123332 a întrebat:

Salut, cam în cât timp crește părul până la umăr (am buzz cut)? E o idee bună?
Dau finditahappy

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Părul poate crește între 0, 5 și 1, 5 centimetri pe lună, în funcție de factori precum tipul de păr, dieta și starea de sănătate generală.
Asta înseamnă că, în medie, părul tău poate crește între 6 și 18 centimetri pe an. Ar trebui să crească până la umăr în aproximativ un an.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In medie 1 cm pe lună așa că fă tu un calcul

| Goete a răspuns:

Daca nu stii, creste mi repede- pentru ca atunci cand nu stii ceva, ridici umerii laughing

| AjutoameniipeTPU a răspuns:

Salut, nu foarte mult