| Alli23 a întrebat:

Daca acum imi lipsesc o gramada de fire din cap, in cat timp imi vor creste acele fire macar de vreo 3-4 cm? Si pana in mai 2019 voi avea parul macar pana la umar? ( restu firelor me am de vreo 6 cm momentan )

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Esti cam obsedata copilo. decat sa pui asemenea intrebari de om fara creier mai bine ai citi o carte. si ce sunt cu datele alea 2016, acum 2019 te mariti cumva rolling on the floor? BAGA LA CAP, LA FIECARE PERSOANA CRESTE ALTFEL PARUL. La fel cum fiecare corp e diferit asa si parul. Intrebariile tale nu isi au rostul aici. Consulta un medic dupa ce faci niste analize de par daca ai bani de aruncat laughing). Firele smulse nu vor reveni prea curand, cum nici cand te pensezi nu revin.Inceteaza cu r@haturile te rog happy