| RobertEASY a întrebat:

Salut, ca băiat, îmi puteți recomanda niște modele / tipuri de ochelari având in vedere ca forma fetei este ovala, si din păcate urechile mele sunt mari si puțin depărtate (zic eu)? Sau ma sfătuiți sa nu port deoarece ma pot dezavantaja? Dau funda! Pace!

Răspuns Câştigător
| Lory_7688 a răspuns:

Trebuie sa mergi clar la optica nu sa intrebi pe TPU asa ceva. Acolo o sa gasesti foarte multe rame pe care o sa le probezi si o sa vezi cum iti va sta.Si bineinteles te va sfatui si otometristul de acolo care rama se potriveste fetei tale!