| •·.·Glam·.·Girl·.·• a întrebat:

Ce modele de ochelari de vedere mi-ar sta bine daca am fata ovala si breton intr-o parte.Multzumesc

Răspuns Câştigător
| MusicisMusic a răspuns:

Sa stii ca iti sta bine cu ce iti place tie insa poti incerca ceva negru cu rosu sau negru simplu cu rame groase

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fata ovala este cea mai avantajata: i se potrivesc toate tipurile de rame de ochelari, in functie de celelalte particularilati ale fetei.
http://www.eva.ro/......20167.html

| bluepuff a răspuns:

Ia-ti lentile de contact:X...nu o sa mai ai nevoie de ochelari tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nimic nu se compara cu o imagine pe ansamblu ...pe viu.
Asa ca mergi si probeaza cati mai multi si iti alegi tu ce iti place mai mult si ce te avantajeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste ochelari cu antireflex ca ai mei si o culoare potrivita pentru ea.