| ɐzʇıןoʌɐıp a întrebat:

Caut magazine online care ofera haine si accesorii rock/punk/gothic...se apropie ziua de nastere a prietenei mele si nu mi se pare nimic deosebit pe site-urile ce le stiu eu(stiu f multe de genul).
P. S:funda pentru site-urile ce eu nu le stiam

8 răspunsuri:
| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica.

| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi

| alinaionica a răspuns:

Iti propun sa incerci www.darks.ro.E un site care are haine si accesorii rock, punk, gotice si lolita mai deosebite fata de celelalte site-uri. Sunt sigura ca o sa gasesti acolo ceva ce o sa iti placa.

| Carsel_Eva_1992 a răspuns:

Www.magazin-rock.ro
Au doar haine rock, goth si punk.
Have fun!