| LazyJohnny a întrebat:

Salut happy, Ce credeti depre băieții bruneți, ochii căprui și inalți?
Și sa nu uit, care au și câțiva pistruihee hee!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt sexiii

| DakotaRoyse a răspuns:

Contează ce scoate pe gură, cum se comportă, ce contează pentru el în viaţă.
Ce-i drept, nu sunt fana ochilor căprui.

| LostInHell55 a răspuns:

Draguti happy

| Kasia a răspuns:

Sunt asa de hot=p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie facut si animal print in cap ce imi pasa mie daca nu e compatibilitate in comunicare.
Si cred ca am depasit nivelul in care sa cataloghez un baiat/o fata dupa ochi/par.

| strengaritzza a răspuns:

Daca are ce-i trebuie in cap. Nu ma intereseaza ca e brunet, s-au ca e inalt s-au daca are pistrui.

| asdfghjkldodo a răspuns:

Draguti.