| joice a întrebat:

ce faceti? am si eu o rugamintebig grinsunt in clasa a 8-a si peste o luna am banchet si nu stiu cu ce sa ma imbracbig grin(nu imi plac costumele sau sacourile)as vrea o camasa(nu stiu ce culoare(ceva mai special))niste blugi(nu stiu ce culoare)si ce papuci sa'mi iau(skateri albi sau conversi?)mersi mult!

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Depinde de unde va tineti banchetul. Daca e la o gradina de vara merg si blugii cu camasa + o pereche de pantofi de piele in loc de adidasi. Dar eu zic ca un sacou si un pantalon mai elegant ar merge mai bine. Fiica mea a avut banchetul acum catva timp si colegii ei s-au imbracat care cum s-a gandit, totusi au incercat sa fie putin mai elegant imbracati decat in restul zilelor.
Sfaturi vad ca ai tot primit. Oricum la final vei ramane tot in pantaloni si camasa daca te incalzesti de la dans.

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Din cate vad esti fata. Ia'ti o rochita, balerini ceva. Nu lua blugi, camasa, skateri.
Imbraca'te feminin. Pe strada iti iei blugi si skateri, daca faceti banchetul la un restaurant cu atat mai mult iti iei rochita. Daca faceti la o pensiune ceva, unde e mai multa petrecere decat eleganta, poti merge cu un top frumos, blugi si conversi. Dar in nici un caz camasa, blugi conversi.
Sacou + tricou + blugi skinny sau simpli, nu din aia evazati + conversi albi cu ceva modele pe ei.
Daca iei sacou iti faci o coditza simpla, sau daca esti tunsa scurt il poti prinde la spate lejer incat sa mai curga suvite.

Succes si distractie mare la banchet!

| Derye a răspuns:

Sa dea dracu' daca in poza precedenta esti baiat! Si numele tau tot fata imi inspira.
Firstly trebuia sa precizezi.
Secondly nu stiu de ce ma mai obosesc sa-ti raspuns, cu oameni needucati nu prea ai ce vorbi.
Iar daca eu is gay ca ti'am vorbit despre vestimentatie, atunci tu cu o fata la avatar si nume de fata ce sa mai zic...

| šρяίηģ a răspuns:

Incearca un maieu alb din bumbac peste care pui o camasa cu maneci 3/4 in carouri, blugi negrii si conversi. Aceasta este parerea mea, nu trebuie sa ma injuri cum ai facut cu derye.

| shadovv a răspuns:

Omule mai e o luna... pana atunci se pot intampla multe big grin nu iti mai fa atatea griji... mai ales ca esti baiat

| tia a răspuns:

Pai, i-ati o camasa cu maneca scurta, sau lunga si indoi maneca cum crezi tu aici, sa zicem alba cu dungi negre, dar nu ff groase. O pereche de blugi albastri, conversi de culoare neagra, sau gri... poate si o cravata subtire,winking neagra, e super happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E baiatlaughingrolling on the floor...baietii poarta sacouri su costume la banchet. fetele poarta rochiilaughingrolling on the floor

| joice explică:

Is baiat...

| joice explică:

Rog sa stergeti raspunsul lui derye