| SJ001 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru a scapa de punctele negre?
Dau funda

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Exista in supermarketuri benzi de scoatere a punctelor negre sunt in jur de 15 lei si au in jur 5 benzi in ele. Le poti folosi chiar o data la o saptamana, doua.
Inainte de a le descoperi si eu am incercat o multime de tratamente babesti, creme si geluri pentru fata, insa niciunele nu prea au dat roade. Benzile astea sunt cele mai bune dintre toate metodele pe care le-am incercat.

| albertbrs a răspuns:

Uite, faci ceai de musetel, cam 1l, il pui intr-un bol si stai deasupra lui cu fata, cu un prosop deasupra, stai cam 15 minute, dupa o sa vezi cand le strangi ies singure.Eu asa am scapat de ele.

| DMG01MADW a răspuns:

Incearca exfoliant pentru puncte negre.

| zubulica a răspuns:

Cu crema speciala pentru puncte negre

| MariieVonD a răspuns:

Cauta la farmacie ceaiuri sau creme special pentru puncte negre :3 Te pup :*