| Anonim075162839401 a întrebat:

Salut
Ce parere aveti denspre rochia Cenusaresei, filmul anului 2015?
Vreu asa model de rochie la nunta, doar culoarea sa fie alba.
Credeti ca m-ar costa scump asa model de rochie?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

E superba dar nu știu dacă ar fi potrivită pentru o nunta, e foarte mare, nici nu te poți mișcă in ea.
Am citit un articol in care spunea ca straturile sunt făcute dintr-un material foarte ușor care costa 150 lire metrul și ca aceasta rochie a costat 11.000 lire.
Bineînțeles ca o poți face din alt material dar nu cred ca ar mai fi la fel de spectaculoasa, nu cred ca ar mai arata la fel de bine cu mai putine straturi sau făcută intr-un mod mai neglijent.