| vpsdavidvps a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despre costumele din serialul Peaky Blinders? Vi se par demodate in 2020? Ce ati spune daca l ati vedea pe cineva imbracat asa in ziua de azi?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Arată foarte bine dar chiar nu le-aș vedea purtate azi pe stradă... too much happy

| Catalin77945 a răspuns:

Costumele sunt foarte bune, nu conteaza ca suntem in 2020, da pot fii considerate demodate pentru ca act serialului se intampla acum o groaza de timp in spate, dar si daca ai avea acum pe strada un d-ala ar fi fain adica is vechi si haine d-alea rar gasesti sa se produca

| Darkshadoww a răspuns:

Pai mi.ar place foarte mult daca as vedea un tip imbracat asa chiar si in ziua de azi