| BountyLoverXD a întrebat:

Ce sa fac? Parul meu sta naspa, dupa ce fac baie il usuc cu uscatorul ( nu mult ca altfel se umfla rau, doar putin ) dar in partea din spate imi sta drept (nu chiar drept, dar ok) si in fata, pe la urechi, la tample, acolo sunt suvite care pur si simplu mi s-e onduleaza, si arat chiar rau! Ce sa fac sa stea cat de cat? nu pot sa il tot fac cu placa ca si asa il fac destul de des

Răspuns Câştigător
| AvriI a răspuns:

Salut! Poti incerca diverse metode 'naturale' ca sa spun asa pentru indreptarea parului. Uite aici un link care sper sa te ajute: divahair.ro/frumusete/ingrijirea_parului/metode_inedite_pentru_indreptarea_parului_fara_placa