| Veroniquest a întrebat:

Salut, ce ziceti, merge o imbracaaminte asa:Blugi dinaia largi, bleumarin, cu o bluza rosie pe corp si o vesta tip bolero mai lunguta si un pic decoltata cu mov si alb, caciula alba cu imprimeuri ca si vesta si bocanci bleumarin?

4 răspunsuri:
| Minalore a răspuns:

Eu zic ca merge...(eu sunt cu stilul asta ceva cu multe lucruri, sa fie asa. din astea care se poarta si putin spre street - hip hop)

| Yzzza a răspuns:

Aha...ar merge. e asa "street"... m-as imbraca si eu asa doar ca prefer sa iau niste blugi stramti si rupti in loc de largibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca merge.

si mie imi place sa ma imbrac asa; x

| ĐèÑñY a răspuns:

Parerea mea este ca nu merge, incearca blugii cu un maieu simplu si fara bolero big grin, repet este punctul meu de vedere