| Derye a întrebat:

Cum as putea scapa de cosuri? Sunt baiat, si de la o vreme mi s-a pus pata pe ele. Nu ma deranjeaza, dar as vrea sa'mi stiu tenul curat. Sunt foarte igientic de felul meu. Nu vreau creme de prin farmacii, metode babesti, as zice.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fa sex!

| Messyhair a răspuns:

Spala-te pe fata cu un gel(de la Uriage, Vichy, Ivatherm, sau care vrei tu). Da-te de doua ori pe zi cu o crema, se numeste Brevoxyl si se gaseste la farmacii.Rezultat garantat in primele 7 zile(iti spun pentru ca si eu am folosit-o si o mai folosesc uneori cand imi mai apar pe ici-colo 2-3 cosulete). Succes si sper ca te-am ajutat! Si da, poti sa incerci si masti.

| Messyhair a răspuns:

Si inca ceva.Sa stii ca ar trebui sa iei masuri de acum daca ai cateva cosulete sisa incepi deja cu creme, pentru ca mai tarziu s-ar putea sa regreti(amarnic in unele cazuri). La inceput asa incepe, cu cateva cosulete, apoi incepe sa se extinda(si nu numi pe fata). Dar tu faci ce vrei! Metodele babesti nu sunt intotdeauna bune.

| PinkY a răspuns:

Curata`ti tenul cu Lara sau cu spirt medicinal.

| Puffulets ♥ a răspuns:

Du-te la dermatolog!hee hee
Si dupa aia incearca sa te dai cu ceva solutii, creme etc. Good Luck!