| CassiusAlexander a întrebat:

Salut. Cum ați descrie stilul vostru vestimentar favorit?

Nu neapărat cel pe care îl aveți în momentul de față, că nici eu nu mă îmbrac mereu exact cum mi-aș dori, dar cel spre care aspirați. happy

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sport, cat mai sport, in alea ma simt cel mai lejer si ma prind cel mai bine, evident ca nu pot sa ma imbrac mereu asa ca daca ar fi dupa mine as merge si la nunti imbracat ca la fotbal, dar aia e, ne adaptam. In oras sau prin locuri mai selecte mai iau camasi, pantofi sport, niste blugi potriviti, gen mai casual, cel mai mult n-am suportat la 4 ace, mai ales cand sunt caldurile alea sa porti stofa e jale cu J, nu ma prinde uniforma.

| zurick a răspuns:

Grunge Lolita ^^
Nu mă îmbrac aşa încă.

| Eireann a răspuns:

Rockabilly de anii '50. Port rochii cu buline, cu carouri, de etc care imi evidentiaza talia si le port cu juon infoiat. E un stil "jucaus" care ma avantajeaza. Dar evident ca nu ma imbrac asa cand ies sa iau paine sau la munca, tinuta de zi cu zi e blugi albastru inchis sau negrii si camasa uni cambrata pe corp - bijuterii putine si discrete, ceas finut de dama - nu ma dau in specatcol, arat respect si profesionalism.

| SingleForOne a răspuns:

Stilul clasic, office, elegant. Mereu în cămașă, câteodată costum integral (alteori, palton, când e frig), cravată, pălărie ca acelora din filmele din secolul 20. Asta pentru mine, ca bărbat, femeile poate să poarte aproape ce vor, atât timp cât este potrivit pentru scopul ocaziei la care participă, iar de preferat ar fi să fie aproximativ cu stilul partenerului (dacă este într-o echipă, relație, etc la acel moment).

| blairelovesmusic a răspuns:

Grunge si Lovecore.

| Genevaaa a răspuns:

Street

| yooshi a răspuns:

Cottage fairy angel prințesistic core lol with some goth details

| DementuTDi a răspuns:

Ca boierii

| IvyShade a răspuns:

Eu port si sunt moartă după haine gothice si e-girl. Alt stil este indie, mi se pare cel mai frumos si drăguț dintre toate, dar nu aș vrea să ma îmbrac așa