| StylesGirl a întrebat:

Cum imi dau seama dacã o pereche de converse sunt fake sau nu? (:

7 răspunsuri:
| xxmcdollqrz a răspuns:

Depinde si de unde sunt cumparati, dar in general trebuie sa aiba sigla cu steaua pe partea din interior, sa fie scris ALL STAR pe partea din spate si talpa ar trebui sa aiba un model special... daca sunt tip tenisi nu au sigla, iar daca sunt tip adidas, modelul este toatal diferit...cel mai sigur mod de a afla daca nu sunt fake este probabil modelul talpii(din exterior). Acum depinde daca te referi la cei din magazin sau la cei purtati de o persoana.Eu nu am converse, dar imi doresc atat de mult, incat i-am studiat putin pe cei ai unei prietene happy Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| xxmcdollqrz a răspuns (pentru deundecumpar):

Cel mai sigur este sa-i cumperi din magazin, asa ii si probezi, de pe internet nu toate lucrurile sunt sigure si iti pot trimite comanda gresita.

Răspuns utilizator avertizat
| StylesGirl explică (pentru deundecumpar):

Mi s-a întâmplat să comand unele lucruri de pe internet care nu mi-au venit. De-asta cred că e mai sigur în magazin.

Răspuns utilizator avertizat
| superscumpi a răspuns:

Daca are un R sub stea sau daca pe talpa mai scrie o data All Star.