| collapse2001 a întrebat:

Cum imi prind parul? Sunt baiat si mi-am lasat parul mare si imi e jena sa-i cer mamei mereu, doar ca de la ea nu inteleg cum. Imi explica si mie cineva? Va rog frumos

7 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Depinde cum vrei sa ti-l prinzi. Exista multa tutoriale pe Youtube care te-ar putea ajuta. Asa sa iti zicem noi fara sa vezi ceva concret e mai dificil, nu cred ca ai intelege laughing

| collapse2001 explică (pentru Yurisa):

Eu am parul pana la urechi, in coada. nah nu stiu cum sa zic. Imi poti da tutorialul?

| Liviu a răspuns (pentru collapse2001):

Stai linistit, in adolescenta pe la 15 16 ani, si mie imi prindea mamica parul happy deh, nu e o rusine, pentru ca nu stii.In cele din urma am invatat cum se prinde parul, dar acum ironia sorti, sunt chelios, si ma barbieresc saptamanala pe cap.In adolescenta aveam parul lung, o sa inveti sa il prinzi, o sa inveti sa iti pui agrafe singur. Iti treci cu mana prin par, ca sa iti faci parul sa fie pe spate tot, si firele mici care iti ies in afara, le bagi in spatele la alea mari care le poti prinde on coada.Nu dormi cu parul prins, te va durea ' parul ' suna ciudat, dar e asa va fi. Inca mai imi amintesc vantul prin plete batandu'mi haha, hai cius happy

| RpxOnAir a răspuns:

Pur si simplu iti strangi tot parul intr-o mana, si in cealalta ti elasticul si il dai peste el, poti sa stai si cu capul jos ca sa-l asezi mai bine

| AllexanderMahone a răspuns:

Iti recomand sa vb cu o fata care isi prinde parul caci de la ea inveti mai bine.O fata iti si arata la ea

| Luluuu123 a răspuns:

Cumpara-ti setul rau de pincuri

| Pathetique138 a răspuns:

Uita-te pe Youtube/ intreaba o fata/uita-te la o fata cand isi prinde parul(e imposibil sa nu vezi vreo fata prinzandu-si parul in public )/incearca singur cum te taie pe tine capul si vezi ce iese