| stefan1236 a întrebat:

Deci eu sunt baiat si am 15 ani.De ceva vreme mi-am lasat parul lung(+25 cm). Cand il prind in coada parul din varful fruntii nu o ia in forma de cioc dar e ca intr-un fel de zig-zac.Deci vreau sa stiu daca nu cumva poate fi vreun inceput de chelie.

Sper ca ati inteles intrebarea

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai in familie cazuri precoce?

| stefan134 a răspuns (pentru sierra1):

Salut sunt tot eu, mi-am facut un alt cont.
Deci tatal meu are 54 de ani si chiar daca ia rarit destul de mult parul inca il are pe tot mai pun si faptul ca fumeaza de rupe(ideea e ca nu sta chiar rau la capitolul par).
Bunicii mei sunt morti dinainte sa ma nasc eu.In orice caz bunicu din partea mamei cica a chelit de tanar(avea doar parul din parti il mai avea).
Bunicul din partea tatalui meu a murit la vreo 44 de ani dar tata cica avea parul destul de bun.
Un unchi din partea mamei la 54 de ani chiar nu se observa nicio zona libera a scalpului iar celalalt la 51 de ani e chel tot in frunte(nu are multi ani de cand a ramas fara par).

| sierra1 a răspuns (pentru stefan134):

No problem (incă vreo 20-30 de ani) - se pare