| ThinkDifferent a întrebat:

Cum pot sa scot o guma de pe hanorac? Ma enerveaza si maine trebuie sa folosesc hanuracul! Dau Funda cea mai buna metoda!

6 răspunsuri:
| Raulbootcamp a răspuns:

Daii cu apa... si cu o perie...
sau poate o iei cu cutitu' =)

| LegendaryXxX a răspuns:

Hey! Stiu cateva solutii care te-ar putea ajuta, dar nu le-am incercat pana acum happy
De exemplu ai puteasa iei o foaie de hartie, sa o pui deaspupra gumei de mestecat si dai cu fierul de calcat peste pana aceasta s-a dezlipit, sau ai putea sa bagi hanoracul in congelator si atunci cang guma a inghetat se va dezlipi foarte usor.Sau mai poti sa freci materialul cu un cub sau doua de gheata pana se dezlipeste. Sper ca te-am ajutat! :-)

| ƒутzσaѕa a răspuns:

Baga hanoracul in concelator, dupa 12h scoate-l si poti lua guma de pe el cu usurinta

| ƒутzσaѕa a răspuns:

Congelator.scuze

| Maria_Gabriela_1992 a răspuns:

Bagi haina in masina de spalat si dupa freci cu SAPUN o mai speli odata. Dupa dai cu fierul de calcat de multe ori pe zona cu guma si se va despride pe bucati mici,

| Tirlea_Calin_1997 a răspuns:

Cu flexu.